Počet položek:
0
Celková cena nákupu:
s DPH 0,00

Ložiska-Gufera.cz

Články

6.3.2013 - Objednávky po telefonu

Objednávka po telefonu

Jsme připraveni Vám poradit s výběre... >>

Zobrazit starší záznamy

Způsoby platby

 

DOPRAVNÉ ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 3000 KČDobírka

nejpoužívanejší způsob platby. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi INTIME) nebo na poště.

Bankovní převod

po obdržení Vaší objednávky Vám zašleme číslo účtu a variabilní symbol. Zboží zaplatíte předem na jeden z našich bankovních účtů které jsou vedeny u bank FIO, Komerční Banka, Česká Spořitelna. Po obdržení platby odesíláme zboží s tím, že Vám sdělíme termín, kdy zásilka dorazí. Je důležité uvést správný variabilní symbol, abychom platbu přiřadili k Vaší objednávce.

Platební karty

velmi pohodlný způsob platby. Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den. Podporujeme bezpečný protokol 3D Secure. Naši pracovníci nemají přístup k údajům o Vaší kartě, vše je pouze v rukou banky.

Hotově (osobní odběr) 

v případě osobního odběru vyčkejte prosím na potvrzení, že je zboží pro Vás zarezervováno a poté si jej můžete vyzvednout v prodejním skladu Hrušovany nad Jevišovkou.


© 2023 Prumex s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
loziska-gufera.cz - Internetový obchod se spojovacím materiálem - SKF, ZKL, ZVL, KINEX, FKL, CX, Rubena, Dichtomatik, Loctite
Eshop bude převeden na novou doménu Tymoty.cz